KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16405011
nr 1640 5011
Martin Severinson
(f. 1971), Sverige
"Forntid". Signerad, Blandteknik på papp. Bildmått: 78,5x34 cm, yttermått inklusive ram: 84,5x40,2 cm
Martin Severinson, svensk konstnär född 1971.
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:27:55